1.     Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Z naszej parafii o godz. 6.00 odjechał autobus do Piekar. Duchowo pragniemy się łączyć z wszystkimi pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.

2.     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, a szczególnie na rozpoczęty remont naszego kościoła. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę, także za składane ofiary kopertowe i przelewy na konto parafialne.

3.     O godz. 15.00 nieszpory niedzielne. Serdecznie zapraszam do udziału.

4.     W czwartek o 17.00 Godzina Święta, o 18.00 wakacyjna Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam.

5.    W piątek 24 sierpnia Kościół obchodzić będzie Święto św. Bartłomieja Apostoła, a w przyszłą niedzielę 26 sierpnia Uroczystość MNP Częstochowskiej.

6.     Polecam kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

7.     W miniony czwartek odszedł do wieczności ks. prał. Marian Wandrasz. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o 15.00 w Brzezinach Śl. Wieczny odpoczynek….