1.     Dziś w przedostatnią niedzielę października, Kościół na całym świecie po raz 92 przeżywa Światowy Dzień Misyjny. Ten czas ma nam przypomnieć, że są w świecie ludzie, którzy jeszcze nie znają Ewangelii, a ci którzy ją poznali potrzebują umocnienia wiary i świadectwa. Wraz z całym Kościołem przez najbliższy tydzień będziemy modlić się w intencjach misyjnych i za misjonarzy, którzy całe swoje życie, zdolności i zdrowie poświęcają, by głosić Ewangelię.

2.     W związku z Niedzielą Misyjną kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na działalność misyjną Kościoła. Bóg zapłać za każdą ofiarę, a także za składane ofiary kopertowe i przelewy na rzecz remontu w naszym kościele.

3.     Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej: w niedzielę o godz. 15.00, a w tygodniu o 18.00 /czwartek i sobota 17.30/

4.     Dziś w kościołach w Polsce przeprowadzane jest liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. W naszej Parafii liczą członkowie Rady Parafialnej, za co bardzo im serdecznie dziękuję.

5.     W czwartek o 17.00 Godzina Święta, o 18.00 Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam.

6.     W sobotęo 16.30 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

7.     Za tydzień przypada Rocznica Poświęcenia Kościoła – Kiermasz. Będziemy dziękować Bogu za 343 lata istnienia naszego kościoła.

8.     Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego”.