1.    Dziś przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna 10 już Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jest to zachęta dla każdego z nas do lektury Pisma Świętego.

2.     O godz. 15.00 nabożeństwo biblijne. Podczas nabożeństwa odczytane zostaną uroczyście fragmenty Listu św. Pawła do Rzymian. To w ramach Drugiego Narodowego Dnia Czytania Pisma św., jaki organizuje Kościół. Serdecznie zapraszam.

3.     Po nieszporach spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej. Serdecznie zapraszam. Spotkanie w salce na górze.

4.     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę, również za składane ofiary kopertowe i przelewy na parafialne inwestycje.

5.     W czwartek o 17.00 Godzina Święta, o 18.00 Msza św. szkolna. Zapraszam dzieci i młodzież.

6.     Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

7.     W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. W naszym kościele obecnych było ok. 1 tys. wiernych.