1.    Dziś II Niedziela Adwentu. Rozpoczyna się kolejny tydzień naszych przygotowań do Bożego Narodzenia.

2.    Kolekta przeznaczona jest na remont naszego kościoła, a po Mszy św. odbędzie się zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę, również za składane ofiary kopertowe i przelewy na remont w naszym kościele.

3.     Nieszpory adwentowe o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam.

4.    Po nieszporach, odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej, serdecznie zapraszam.

5.     Zachęcam do udziału w Roratach: dzieci (z lampionami!), młodzież i dorosłych. W naszym kościele Roraty codziennie o godz. 6.45, /sobota o godz. 8.00/.

6.     We wtorek o 19.00 w salce spotkanie dla młodzieży, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania.

7.    W piątek 15 grudnia odbędzie się kolejny parafialny wyjazd na Apel Jasnogórski do Częstochowy. Wyjazd z parkingu przy kościele o 17.00. Zapisy w Zakrystii. Serdecznie zapraszam.

8.     Przedświąteczne odwiedziny chorych i starszych Parafian w piątek 21 grudnia.

9.     W zakrystii można nabyć:

opłatki i świece Caritasu na stół wigilijny.

10.  Polecam nowy numer „Gościa Niedzielnego”.