1.     W piątek 18 sierpnia do wieczności odszedł emerytowany proboszcz naszej Parafii ks. Rudolf Solik. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Bytomiu – Suchej Górze o godz. 10.00. Wyjazd autobusowy na pogrzeb o 7.30 z parkingu przy kościele. Rezerwacja miejsc w zakrystii lub przez telefon do południa w niedzielę. /32 723 30 82 nowy numer/

2.     Dziś odbywa się pielgrzymka kobiet i dziewcząt do MB Piekarskiej. Z naszej parafii o godz. 6.00 odjechał autobus do Piekar. Duchowo pragniemy sięłączyć z wszystkimi pielgrzymującymi do piekarskiego sanktuarium.

3.     Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę, także za składane ofiary kopertowe na parafialne inwestycje.

4.     O godz. 15.00 nieszpory niedzielne. Serdecznie zapraszam do udziału.

5.     W czwartek o 17.00 Godzina Święta, o 18.00 wakacyjna Msza św. szkolna. Serdecznie zapraszam.

6.     W czwartek 24 sierpnia Kościół obchodzić będzie Święto św. Bartłomieja Apostoła, a w sobotę 26 sierpnia Uroczystość MNP Częstochowskiej.

7.     W sobotę o 17.00 nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

8.     Polecam kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

9.     Parafia posiada nowy numer telefoniczny. Dotychczasowy numer przeznaczony jest wyłącznie do obsługi monitoringu pożarowego. Dokładne informacje na stronie internetowej.