05 czerwca 2020

Piątek, IX Tydzień zwykły
Rok A, II
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męcz.

1.     Bóg zapłać za składane ofiary kopertowe i przelewy na konto parafialne na dalszy remont i renowację naszego kościoła.

2.     W związku z tym, że w dalszym ciągu obowiązują ograniczenia związane z epidemią, w tym roku zgodnie z decyzją ks. Arcybiskupa, nie będzie nabożeństw majowych, zawieszone pozostają wszystkie inne nabożeństwa łącznie z nabożeństwa fatimskimi. Po każdej Mszy św. w maju odmawiana jest Litania Loretańska.

3.     Nauki przedślubne zawieszone do odwołania.

4.     Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek 14 maja o 19.00 w kościele /1 rodzic, bez dzieci/

5.     Jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, do nabycia na stolikach w przedsionkach kościoła.

6.     Msza Święta w intencji jubilatów będzie sprawowana przez Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca w Katedrze Chrystusa Króla 24 maja 2020 r., o godz. 12.00, jednak bez udziału małżonków. Zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej za pośrednictwem radia eM oraz transmisji internetowej z Katedry. Na wspólne świętowanie w Katedrze zapraszamy w przyszłym roku 23 maja 2021 r., godz. 12.00 do Katowickiej Archikatedry.

7.     Życzę Bożego Błogosławieństwa i opieki Bożej oraz zdrowia wszystkim.