6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 lutego 2019 r.

7.30     Za ++ Alicję Zamojską, męża Ryszarda, Zofię Wójcik, Jana Hermana, zm. z rodzin: Zamojskich i Suderów, dusze w czyśćcu cierpiące./Ruptawska/

9.30     Za ++ Bogdana Teklę, jego rodziców, brata Piotra, zm. z rodzin: Teklów, Masztalerzów.    /Ruptawska/

11.00   Za ++ Irenę Błachut w 7 r. śmierci, męża Stanisława, rodziców, teściów, zm. z rodziny Palów.       /Sikorskiego/

 

PONIEDZIAŁEK 18 lutego 2019 r.

6.30     Za + Edwarda Trybałę.           /od Iwony Gościej i Grażyny Polańskiej z rodzinami/

 

WTOREK 19 lutego 2019 r. 

6.30     Za ++ Stanisława Ziaję, jego rodziców, teściów, zm. z pokrewieństwa.        /Golasowicka/

 

ŚRODA 20 lutego 2019 r.

6.30     Za ++ Jana i Gertrudę Trzaskalików, synów: Bernarda, Andrzeja i Adolfa, zięciów: Jana i Ignacego, wnuka Romana, dusze w czyśćcu cierpiące.                    /Zielona/

9.00 pogrzeb + Janina Barchańska lat 69, ul. Daszyńskiego 3     /z kaplicy/

CZWARTEK 21 lutego 2019 r. 

6.30     Za + Romana Grygierackiego w 30 dz. po śmierci.    /Słoneczna/

17.00   Za ++ Stanisława Kiełkowskiego w 19 r. śmierci, żonę Irenę w 2 r. śmierci, syna Krzysztofa, Henryka Kiełkowskiego, 2 żony, 3 córki, syna Ludwika.          /Grunwaldzka/

 

PIĄTEK 22 lutego 2019 r. – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

6.30     Za ++ Hildegardę Gumolę w 5 r. śmierci, męża Alfreda, ich rodziców, zm. z rodzin: Gumolów, Lebiodów, Drozdzioków, Macurów.Sadowa/

 

SOBOTA 23 lutego 2019 r.

6.30     W int. Parafian.

17.00   Za ++ Marię Zarembę w 16 r. śmierci, syna Mariana, rodziców: Franciszka i Marię Langerów, teściów: Franciszka i Annę Zarembów, 4 siostry, brata Ernesta, zięcia Kazimierza, zm. z pokrewieństwa.        /Widokowa/

 

7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lutego 2019 r.

7.30     W int. Parafian.

9.30     Za ++ Annę i Józefa Czyżów, wnuczkę Wandę, 4 synów, Gertrudę Bonk, męża Józefa, wnuczkę Bożenę, 2 synów, dusze w czyśćcu cierpiące.        /Golasowicka/

11.00   Msza św. chrzcielna i w int. rocznych dzieci.